TOP


  Już od samego początku postawiliśmy na jakość i Marki Samochodowe Premium z brytyjskim rodowodem jakimi są Jaguar oraz Land Rover.


  Głównym atutem naszej Firmy jest kompleksowa obsługa Klienta przez 6 dni w tygodniu. Posiadamy wielostanowiskowy Serwis Samochodowy, wszystkie niezbędne narzędzia i urządzenia znanych firm do obsługi serwisowej samochodów Jaguar i Land Rover, trzy myjnie samochodowe – w tym jedną automatyczną, stację kontroli pojazdów do wykonywania przeglądów rejestracyjnych, przechowalnie opon samochodowych oraz samochody zastępcze dla Klientów Serwisu. W specjalnie przygotowanej CarMasterCafe można zrelaksować się w ciszy pijąc smaczną kawę, czytając aktualną prasę podczas oczekiwania na wykonanie usługi serwisowej. Nasz serwis to niezawodna naprawa pojazdów gwarancyjnych i pogwarancyjnych oparta na dużej wiedzy i kwalifikacjach Osób w nim zatrudnionych.

  Celem Firmy Car-Master 2 Sp. z o.o. Sp.k. jest tworzenie nowej jakości i standardów marek Premium związanej z obsługą Państwa na najwyższym poziomie.


  skontaktuj się z nami

  Ochrona środowiska

  Nasza firma podchodzi bardzo poważnie do zagadnień związanych ze środowiskiem. Zidentyfikowaliśmy główne działania naszej firmy mające negatywny wpływ na środowisko i stale ciężko pracujemy, aby je minimalizować.
  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą dokumentacją:

  Więcej informacji na temat związku marki Land Rover z ochroną środowiska znajdą Państwo na stronie producenta.

  Car-Master Sp. z o.o.
  ul. Jasnogórska 97
  31-358 Kraków
  +48 12 379 99 99
  salon@car-master.com.p

  Car-Master Sp. z o.o.
  ul. Prażmowskiego 11
  33-300 Nowy Sącz
  +48 18 414 39 31
  salonns@car-master.com.pl